Nieuwkuijk MO17-1

Maud Blitz, Kim Dekkers, Kristel van Drunen, Kiki van Hulten, Lola van Kessel, Eline Kok, Pam de Kort, Pien de Munnik, Lieke van de Sande, Veerle van Spijk, Floor Tiedemann, Tess Verhoeven, Dewi Verhoeven, Terre Vissers, Isa van de Water, Roma Wieleman


Trainer: Ruud Vissers
Begeleiding: Janneke Vissers, John Vissers, Lous van Zantvliet, Annemieke van Bokhoven


Trainingstijden: dinsdag 18:15 uur, donderdag 18:15 uur

De dames van de MO-17 helemaal in het nieuw

Geschreven door Jeugdcommissie.

Afgelopen zaterdag was het dan zover. De dames van de MO-17 konden vol trots hun nieuwe tenues showen.  Van voetbalsokken tot mooie sporttassen en training/ inloop shirts kunnen de dames er weer tegen aan. Namens het Jeugdbestuur en de MO-17 willen wij alle sponsors heel erg bedanken voor dit mooie initiatief.
Wij wensen de meiden heel veel succes dit seizoen in deze Hoofdklasse competitie.