Nieuwkuijk MO17-1

Maud Blitz, Kim Dekkers, Kristel van Drunen, Kiki van Hulten, Lola van Kessel, Eline Kok, Pam de Kort, Pien de Munnik, Lieke van de Sande, Veerle van Spijk, Floor Tiedemann, Tess Verhoeven, Dewi Verhoeven, Terre Vissers, Isa van de Water, Roma Wieleman


Trainer: Ruud Vissers
Begeleiding: Janneke Vissers, John Vissers, Lous van Zantvliet, Annemieke van Bokhoven


Trainingstijden: dinsdag 18:15 uur, donderdag 18:15 uur

MO17mooie nieuwe polo's

Geschreven door Jeugdcommissie.

Afgelopen zaterdag kreeg Jan van Oosterhout van NLVO Advies uit handen van de jeugdcommissie een bos bloemen uitgereikt vanwege zijn sponsoring aan de MO17 van mooie nieuwe polo’s.
NLVO is een jong dynamisch bedrijf dat met veel passie advies geeft op het gebied van arbo en milieu. Met deze prachtige polo’s mag de MO17 zich nu het best geklede jeugdteam noemen binnen onze vereniging.