Nieuwkuijk MO13-1

 

Simone de Gouw, Anoek de Bonth, Kim Cales, Annemijn van Oijen, Benthe van Hulten, Sanne van Bokhoven, Floor van de Wiel, Roosmarijn Kaps, Roos Fitters, Sienna van Aerle, Isa Cales, Noa Bloks, Elena van den Hoven en Jolie Vissers


Begeleiding: Bas Bloks. Anouk Couwenberg en Jack Cales


Trainingstijden: dinsdag en donderdag van 18.15 tot 19.30 uur

MO13 ontvangt nieuwe tassen van Beveja

Geschreven door Jeugdcommissie.

Afgelopen zaterdag kregen de meiden van de MO13 uit handen van Bart-Jan Jansen van Beveja uit Waalwijk allemaal een nieuwe tas uitgereikt. Beveja is totaalleverancier voor alles op het gebied van ventilatoren en luchtbehandeling.
We willen Beveja hartelijk danken voor dit mooie gulle gebaar. Onze meiden kunnen hierdoor iedere zaterdag nog meer shinen. Als dank werd er zaterdag met 1-1 gelijk gespeeld en behaalden ze hun 4e punt!