Nieuwkuijk A1 | JO19 | 2e klasse A26 | Zuid 1

Abdinasir Ali Hasan, Jop van Buul, Jorne van Buul, Sek Chu Phimai, Tom Dekkers, John van Dommelen, Mark van Drunen, Wouter Figee, Bram Kooyman, Koen van Oijen, Turi Rens, Jurre van Son, Tristan Tekstra, Jesse van Wezel, Dejan Wieleman, Sven de Gouw, Tomas van der Heijden


Trainer: Jan Koks
Begeleiding: Maarten van Buul, Jan van Son


Trainingstijden: maandag 19:30 uur, woensdag 19:30 uur

Nieuwe tassen JO19-1

Geschreven door Jeugdcommissie.

Afgelopen zaterdag kreeg de JO19-1 nieuwe tassen uitgereikt door Marc van Loon van de Witt Eindverpakkingssystemen en Youngsunpack Europe uit Drunen. Hierdoor staan onze jongens er weer mooi op en kunnen weer goed voor de dag komen.
De JC wil Marc hartelijk bedanken hiervoor. Zo kunnen ze er weer jaren tegen nu.