Nieuwkuijk D1 | JO13-1 | 2e klasse D28 | Zuid 1


Rens van der Lee, Daan Banning, Jorg Toebak, Sam van Drunen, Levi Vissers, Jop van de Wiel, Dave van Dijk, Pablo Polman,  Orin van Bijnen, Maik Maas, Tristan Hekstra, Timo Damen, Sam Cales, Brent van de Water, Jesse van de Wiel


Begeleiding: Dennis van der Lee ,Roger Toebak, Frank Hekstra en Bart van Deventer


Trainingstijden: maandag 18:15 uur, woensdag 18:15 uur

JO13-1 dendert voort

Geschreven door Leiding JO13-1.

Afgelopen zaterdag Wilhelmina’26 op bezoek. Deze ploeg had een paar rare uitslagen op zijn conto.

Ondanks geen perfecte voorbereiding, wat meestal niet veel goeds voorspelt, wisten onze jongens toch het ongelijk te bewijzen. Echter, eerlijk is eerlijk, de tegenstander was vrij matig en wij dus een paar maten te groot. Rust 4-0, einde 9-0. Ondanks wind tegen 2de helft, toch (of juist daardoor) blijven voetballen en daarna deze grote uitslag. Ga zo door, lekker blijven trainen, elkaar de ballen gunnen en we zullen zien waar dit gaat eindigen.