Nieuwkuijk JO13-1

In willekeurige volgorde:

Boaz van der Aa; Milan van der Aa; Maarten Dekkers; Billy van Dommelen; Lars de Kort; Viggo Kuys; Jasper van de Sande; Lucas Velthuijzen; Wouter van Kessel; Thijs Vermeulen; Stef van Beurden; Milan Oomen


Trainers: Ralf van Baardwijk, Silvester van der Aa en Thieleman van Aerle
Begeleiding: Annemieke van Aerle, Wilbert Kuijs en Gidie van der Aa (vlagger)


Trainingstijden: maandag 18:00 uur, woensdag 18:00 uur

JO13-1 dendert voort

Geschreven door Leiding JO13-1.

Afgelopen zaterdag Wilhelmina’26 op bezoek. Deze ploeg had een paar rare uitslagen op zijn conto.

Ondanks geen perfecte voorbereiding, wat meestal niet veel goeds voorspelt, wisten onze jongens toch het ongelijk te bewijzen. Echter, eerlijk is eerlijk, de tegenstander was vrij matig en wij dus een paar maten te groot. Rust 4-0, einde 9-0. Ondanks wind tegen 2de helft, toch (of juist daardoor) blijven voetballen en daarna deze grote uitslag. Ga zo door, lekker blijven trainen, elkaar de ballen gunnen en we zullen zien waar dit gaat eindigen.