Nieuwkuijk Voetbalschool

 


Begeleiding: Hilde van Nes, en Michaela Oosterwaal


Trainingstijden: dinsdag 18:15 uur, zaterdag 10:30 uur

Pietentraining voor de Voetbalschool

Geschreven door Voetbalschool. Gepost in Voetbalschool

Afgelopen zaterdag kwamen de voetbalpieten langs bij de Voetbalschool. De jongens en meisjes waren zelf ook mooi verkleed in hun pietenkleren. Na hard roepen en zingen kwamen Keeperpiet, Voetbalpiet en Klunspiet aan.

Met Sinterklaasliedjes op de achtergrond, en de zakken vol met pepernoten, begonnen we aan de pietentraining. We begonnen met tikkertje, een mooi parcours, pepernoten schieten, partijtje tegen de zwarte pieten en als afsluiter penalty schieten. Klunspiet kon de kindjes helaas niet veel leren, maar het was weer een super leuke training! Pietjes bedankt!